4,5 yaşında kızım. ocak ayında zatürreden 1 hafta hastanede yattı.Hangi doktora götürmeliyiz?

 4,5 yaşında kızım. ocak ayında zatürreden 1 hafta hastanede yattı.3 nisan da öksürük yine başladı bronşit başlangıcı olduğunu söyledi doktor,  antibiyotik öksürük şurubu kullandık hafifledi fakat bir türlü geçmedi.allerjik olabileceğini söyledi .fakat alerji tahlileri temiz çıktı. Hangi doktora götürmeliyiz?

Tahlil.com Cevabı : Alerji tahlillerini göremiyoruz buradan ama bu yönde tahlillere devam edilmesi akla en yatkın olan.Tercihen bir üniversite hastanesinin çocuk alerji bölümüne başvurmanız uygun görülüyor.