48. gün combo test sonucum hıv p24 ag 0,00 ve hıv ab 0,07 olarak aldım..ancak 35. günden sonra antijen olmaz?

48. gün combo test sonucum hıv p24 ag 0,00 ve hıv ab 0,07 olarak aldım..ancak 35. günden sonra antijen olmaz ve antikor oluşmaz denilmekte...bu testin bir anlamı yokmudur..ne yapmalıyım...

Tahlil.com Cevabı : Yalan yanlış bilgilerle kafanızı karıştırıyorsunuz Sorunuzu 35 günden sonra antijen ve antikor oluşmaz diyen yerlere sorun o zaman