48 saat sonra yine kan tahlili olmamı söyledi. Ortalama Kaç gün sonra değerim yükselir. Simdi ne yapmam lazım?

Adetim bir hafta gecikti. İdrar testi yaptim ikinci çizgi çok silik cikti. Kan tahlilinde 20.15 cikti. Dr ye gittim hamileysem bile ultrason da görülmez dedi. 48 saat sonra yine kan tahlili olmamı söyledi. Ortalama Kaç gün sonra değerim yükselir. Simdi ne yapmam lazım?

Tahlil.com Cevabı : Normal seyreden bir gebelikte 48-72 saatte dir 2 katı kadar artmalıdır..