48 yaşında 6 yıldır menepozdayım 25 martta yapılan tahlillerimde 9-10 epitel, bol lökosit, 2-3 eritrosit görüldü?

merhabalar 48 yaşında 6 yıldır menepozdayım 25 martta yapılan tahlillerimde 9-10 epitel, bol lökosit, 2-3 eritrosit görüldü. Antibiotik tedavisi uygulandı(5 günlük) kültürde üreme saptanmadı bugün kontrole gittiğimde bol epitel, 7-8 lökosit, 10-12 eritrosit görüldü yorumlarmısınız

Tahlil.com Cevabı : Eritrosit ve lökosit görülmesi olağan değil idrar tahlilinde, kültür sonucu da normal çıktıysa, ultrason ve film gibi bazı ilave radyolojik tahlilllere de gerek olabilir.