48 yaşındayım idrarda eritrosit +++ olarak göründü. Ultrason çekildi. Herhangi bir patolojik durum rastlanmadı. Bundan sonra ne yapmam gerekir?

Tahlil.com Cevabı : İdrarda eritrosit çıkmasının çeşitli nedenleri olabilir.Üriner sistem taşları en sık nedenlerinden biridir,ayrıca enfeksiyonlar da neden olabilir.Ultrason çekilmiş gerekirse film de çekilebilir.Bir üroloji uzmanı gerekli incelemeyi yapacaktır.