5-6 ay önce bir erkekle prezervatif kullanmadan eşcinsel ilişkiye girdim ne gibi testler yaptırmam lazım?

Merhabalar. Ben 5-6 ay önce bir erkekle prezervatif kullanmadan eşcinsel ilişkiye girdim. Daha sonra bi 3 ay önce tekrar korunmadan biriyle an*l ilişki yaşadım. Bu zamana kadar hiç bir sorunum olmadı (bel soğukluğu vs.) ama son zamanlarda tedirgin oldum. Bu testi nerden nasıl yaptırabileceğimi de bilmiyorum. Ne önerirsiniz? Ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Riskli cinsel ilişkiler kurmuşsunuz.Özellikle eşcinsel ilişkilerde bu risk biraz daha yüksektir.Vakit geçirmeden, bir üroloji uzmanına başvurun.Size gerekli testleri isteyecektir.