5- 6 aydır sürtünerek üzerimizde kıyafetlerle ilişkiye giriyoruz

5- 6 aydır sürtünerek üzerimizde kıyafetlerle ilişkiye giriyoruz üzerine boşalma olmuyor her ay sevgilimde korku oluşuyor geçen aya kadar adeti 28 günde oluyordu geçen ay 35. Gün oldu bu ay ise şuan 37.gün hala olmadı test yaptık öğle üzeri negatif çıktı ertesi gün öğlen yine negatif çıktı. Sizin görüşünüz nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Sizin gibi yaşadığı ilişki sonrası çoğunlukla pişman olan veya hamilelik ihtimali nedeniyle oldukça huzursuz olan okurlarımız da, bazen psikolojilerini bozacak kadar derecede hamilelik korkusu bulunuyor.Adet görmüş olsa da hamile olacağından hala şüphelenen, gördüğü adet kanamasını üstüne görme zanneden ama aslında üstüne görme ile adet kanaması arasındaki farkı bile bilmeyen veya gebelik testi negatif çıktığı halde yine de hamilelik korkusu olan okurlarımıza önerimiz, bu kuşkuları giderek daha da artıyorsa psikolojik bir destek almaları yönünde.Ayrıca sakin bir kafayla ve dikkatli bir şekilde aşağıdaki bağlantıda verilen tüm konuları detaylı şekilde okumanız da, bilgisizlik nedeniyle duyabileceğiniz korkuları yenmenizde işe yarayacaktır.Hamile nasıl kalınır, ne tür ilişkilerde hamile kalınmaz?

a*************** :

Hocam ben we kiz arkadasim bi iliski yasadik once biraz yakinlasip is sewismeye gitti we kiz arkadamin poposna bi parmagmi soktm snra ikinci parmagmida sokup icnde git gel yaptm parmagmla tuwalate gittgnde peceteande kan wardi kizlik bozulmusmudur sizce napmaliyiz???

Cevap:

Kızlık zarının bozulup bozulmadığı ancak muayene edilerek anlaşılabilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.