5 ay önce boş gebelikten dolayı kürtaj oldum.Geçen ay bebek çalışmalarına başladık fakat tekrar adet oldum. Kasıklarımda inceden ağrı var ve beyaz akıntı geliyo

Merhaba 5 Ocak 2018 de boş gebelikten dolayı kürtaj oldum. Ve Mayıs ayında bebek çalışmalarına başladık fakat tekrar adet oldum. 4 Haziranda adet oldum 4 gün sürdü ve bitti. Fakat kasıklarımda inceden ağrı var ve beyaz akıntı geliyor. Çok sık idrar geliyor. Hamile olabilir miyim? Yada hamile kalamama durumum olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Kanamanın normal adet kanamasından farklı ve kısa süreli olduğunu düşünüyorsanız bir gebelik testi yapabilirsiniz. Şikayetleriniz ile ilgili de bir kadın doğum doktoruna başvurmanızda fayda var.