5 ay önce erkek arkadasımla ilişkiye girdim 5 aylık hamilelik mi ?

5 ay önce erkek arkadasımla ilişkiye girdim ama boşalma olmadı 5 ay boyunca regl oldum ama bu ay 8 gün gecikti sınavları stres ettim biraz ondan olabilr mi yoksa test yapiyim mi 5 aylık hamilelik mi ?

Tahlil.com Cevabı : 5 aydır hamile olmuş olsanız adetleriniz düzgün olarak devam etmez, gene de istiyorsanız test yapabilirsinzi..