. 5 ay sonra bir defalina extacy kullandim ve 2 hafta oncede ot icmistim extacy kullandigim gun yuttuktan 5 saat sonra kan testi ve idrar testi verdim

Merhaba hocam. 5 ay sonra bir defalina extacy kullandim ve 2 hafta oncede ot icmistim extacy kullandigim gun yuttuktan 5 saat sonra kan testi ve idrar testi verdim idrar testi temiz cikti kan testini bekliyorum ozellikle uyusturucu araniyo kanimda adli tipa gonderildi kanimda cikarmi. Tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Uyuşturucu kullandıysanız tabii ki çıkacaktır kan tahlillerde