5 aydır gebe kalmaya çalışıyorum. Bu ay ovulasyon testi denemek istedim,16. günde pozitif sonuç alınca birliktelik yaşadık

5 aydır gebe kalmaya çalışıyorum. Bu ay ovulasyon testi denemek istedim,16. günde pozitif sonuç alınca birliktelik yaşadık.Ancak ertesi gün (24 saat içinde) ani bir kararla Ella kullandım.aynı gün ovulasyon testi de negatifti. yumurtlamanın ve döllenmenin gerçekleşmesi ve sonlanması ihtimali nedir

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelik ihtimali düşüktür.