5 Aylık bebeğimin kan tahlili sonuçlarında

5 Aylık bebeğimin kan tahlili sonuçlarında HCT=33,9 (36-51)- LYM%=80,3 (20-40)-MON%=1,9 (3-12)-LYM=7,14 (0,8-4)-NEU%14,3 (50-70)-NEU=1,27 (2-7) Parantez içindeki değerler olması gereken aralık diğerleri bizim değerlerimiz sonuçlar nasıl yorumlamamız lazım

Tahlil.com Cevabı : Bebeğiniz gripal bir enfeksiyon geçiriyor olabilir, bu nedenle değerlerinin oranları bozulmuş, 10-15 gün sonra tetkik tekrarlanabilir, kan değerleri de hafif düşük çocuk doktoru tarafından kansızlık açısından değerlendirilmelidir..