5 aylık kizim var. İdrar kültürü yaptırdım. Nadir lokasit,3-4 spiral hücre ve yaygın bakteri görüldü diyor. Üreme düzeyi 100.000 kob/ml yazıyor

Mrb. 5 aylık kizim var. İdrar kültürü yaptırdım. Nadir lokasit,3-4 spiral hücre ve yaygın bakteri görüldü diyor. Üreme düzeyi 100.000 kob/ml yazıyor. Bu ikinci testimiz diğerinde de ayni oranlar çıkmıştı. Bir daha çıkarsa msv cekilcek dedi. Simdiden tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Antibiyogram sonucuna göre tedavi almasını öneririz, kız çocuklarında tekrarlayan üriner enfeksiyonlarda ileri araştırma yapılması gereklidir..