5 gun geciktim ve regli agrisi gibi karnim agriyor ve goguslerim aciyor... hamile olma ihtimalim nedir?

Reglimin son günü sevgilimle iliskiye girdim. Erekte oldugu zaman 4 5 dk prezervatif kullanmadan icime girdi. Daha sonra prezervatif takti. Su an 5 gun geciktim ve regli agrisi gibi karnim agriyor ve goguslerim aciyor... hamile olma ihtimalim nedir? Normalde bu kadar gecikmem olmazdi. Lutfen cvp:(((

Tahlil.com Cevabı : Eğer pen*s içerdeyken bir boşalma olmuşsa evet gebelik ihtimalinden bahsedilebilir. Gecikme devam ederse tahlil yapmanızı öneririz.