5 gun kanamsı oldu adet kanamsı bıttıkten sonra tekrar test yaptırdık yıne 0.1 cıktı hamıle mı acaba?

HOCAM kız arkadasımla ılıskıye gırdık ve ıc camasırının ustne bosaldım daha sonra ertesı gun hapı kullandı ve kanamsı oldu adet tarhınden 1 gun sonra kan testı 0.1 cıktı ve testen sonra adet oldu ve 5 gun kanamsı oldu adet kanamsı bıttıkten sonra tekrar test yaptırdık yıne 0.1 cıktı hamıle mı aca

Tahlil.com Cevabı : Adet olmuşsunuz ve  test sonuçlarınız negatif.