5 gün once arkadaslarla esrar icmistik gemici belgesi icin tam tesekkullu saglik raporu istediler ve tetrahidrokanabinol (idrar) testinde pozitif cikti

  5 gün once arkadaslarla esrar icmistik gemici belgesi icin tam tesekkullu saglik raporu istediler ve tetrahidrokanabinol (idrar) testinde pozitif cikti simdi benden bu testin kanda olan testi istediler ve baska bi hastanede buldum bu testi olursam kandada çıkarmı acaba?

Tahlil.com Cevabı : İdrarda çıktığına göre kanda da çıkma ihtimali yüksektir.