5 haftalık anti cmv igg tahlil sonucum 193,2 çıktı bebeğime bir şey olacakmı yüksekmi anlayamadım

Ben hamileyim 5 haftalık anti cmv igg tahlil sonucum 193,2 çıktı bebeğime bir şey olacakmı yüksekmi anlayamadım

Tahlil.com Cevabı : Anti CMV IG G pozitifliği akut yani yeni bir enfeksiyonu göstermez.Bu nedenle içiniz rahat olsun, CMV IG G pozitifliği bebeğinize zarar vermez.