5 haftalık hamileyim sanırım bazı değerlerde anormallikler var yorumlarsanız sevinirim

Lökosit (Esteraz)    75 Leu/ul Dansite    1,005 Lokosit(mikroskop)    6-7 Anti HBs     0,000 Negatif HBsAg     0,4918 Negatif HCV 0,160 Negatif LYM%     20,9 MCV     70 MCH         21,7 RDW    24,5 PDW     --,-- 5 haftalık hamileyim sanırım bazı değerlerde anormallikler ver yorumlarsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz.