5 haftalık hamileyim. T3: 2.51 T4: 0.90 çıktı.Yorumlar mısınız?

Merhabalar hocam 5 haftalık hamileyim.dört gün önce TSH 3.21 idi. iki gün önce TSH 4.29 a yükseldi. T3: 2.51 T4: 0.90 çıktı. kadın doğum doktorum 25 mcg LEVOTİRON verdi. bebeğimde ciddi bir sıkıntı oluşturur mu.lütfen sonuçlarımı yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz tedaviyi sıkıntı olmaması için vermiştir..