5 haftalık hamileyim,internetten okudugum kadarıyla bebek rahime yerleşirken

hocam ben 5 haftalık hamileyim,internetten okudugum kadarıyla bebek rahime yerleşirken birazleke tarzında kanama olur yazıyor,fakat bende hiç kanama olmadı bi sorun mu war acaba merak ettim sadece biraz akıntım war o kadar??

Tahlil.com Cevabı : Rahat olun. Kanama olmaması bir sorun olduğunu göstermez.