5 haziranda bi ilişkiye girdim içime bosalmadigini söylemedi ve 7 haziranda ve 4 temmuzda regl oldum temmuz daki regl öncesi çok karin agrim vardı sizce hamile

  5 haziranda bi ilişkiye girdim içime bosalmadigini söylemedi ve 7 haziranda ve 4 temmuzda regl oldum temmuz daki regl öncesi çok karin agrim vardı sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : İlişkinin üzerine 2 kez adet görmeniz hamilelik olasılığını ortadan kaldırıyor.