5 yaşında bir çocuğumuz var. doktor kan IgE sonucunu 36.99, % EOS'u 2.8 olarak belirledi.

5 yaşında bir çocuğumuz var. doktor kan IgE sonucunu 36.99, % EOS'u 2.8 olarak belirledi. diğer kan değerleri normal, akciğer filminde bronkospazm, bunun allerjik nedenlerden kaynaklandığını bildirdi. yardımcı olursanız sevinirim. ne yapmam gerikiyor.

Tahlil.com Cevabı : Bir çocuk alerji uzmanına muayene olmalısınız.