5 yaşında bir kızım var kan sonuçlarını aşağıda belirtiyorum WBC :17,8-MHC:26,2-RDW:14,6-LY%26,2-%GRA:65,6-LY# :4,6-MO#1,3-#GRA:11,6

5 yaşında bir kızım var kan sonuçlarını aşağıda belirtiyorum WBC :17,8-MHC:26,2-RDW:14,6-LY%26,2-%GRA:65,6-LY# :4,6-MO#1,3-#GRA:11,6 …Bu sonuçlar çıktığında doktorlar boğazlarında enfeksiyon olduğunu söylediler şuanda antibiyotik kullanıyor bittikten sonra tekrar kan tahlili yaptıracağız fakat ben çok endişeleniyorum bu sonuçlar sadece boğaz enfeksiyona bağlı sonuçlar mıdır.bilgi verebilirseniz sevinirim…

Tahlil.com Cevabı : Panik olmanızı gerektiren bir durum yok sonuçlarda.Gerekirse boğaz kültürü testi de yapılabilir bu durumda tanı amaçlı