5 yaşında dün akşam ateşi 40.2 oldu ve ateş düşürücü fitil vererekten düşürttük ancak 3 saat geçtikten sonra tekraradan aynı değerlere çıktı?

merhabalar kızım 5 yaşında dün akşam ateşi 40.2 oldu ve ateş düşürücü fitil vererekten düşürttük ancak 3 saat geçtikten sonra tekraradan aynı değerlere çıktı ve sonuçta kan tesi sonucu CRP 9,4 ÇIKTI değer aralığı 0-5 diğer referans dışında çıkan değerlerde şu şekilde LYM% 14,3 L(20-50)LYM# 0.86 L(1-3)MON% 11,4 H(2-10)BİRDE İDRAR DEĞERLERİSG 1.020pH 5ASC 20LÜKOSİT 1,2ACABA BİR YORUM YAPABİLİRMİSİNİZ TEŞEKKÜRLER.

Tahlil.com Cevabı : Çıkan sonuclar kızınızın bir enfeksiyon geçirmekte olduğunu gösteriyor Ancak enfeksiyonun nedenine yönelik ise yeterli bilgi vermiyor