5 yaşında ki kızımın vücudunda yaşına göre sırt bölgesi bacaklar omuz ve kollarda fazla tüylenme var

5 yaşında ki kızımın vücudunda yaşına göre sırt bölgesi bacaklar omuz ve kollarda fazla tüylenme var..Tahlil sonuçları:  WBC : 13,99 (en yüksek 13,50), PCT : 0,356 (en yüksek 0,282) DHEA-SO4: 13,2 (en düşük 35) çıkmış. ne yapmamız gerekir?

Tahlil.com Cevabı : Hemogram tahlili tüylenme konusunda pek fikir vermez, DHEA-SO4: ile birlikte başka hormon tahlillerinin de değerlendirilmesi gerekebilir.Bir çocuk endokrinolojisi uzmanına danışmanız en uygun olanı.