5 yaşında oğlum astım şüphesi ile tahlil istediler 1 ay sonrada cilt testi için randevü verdiler kan tahlilleri aşağıda olanlar düşük-yüksek değerler Mikrobiyo

Hocam iyi günler, 5 yaşında oğlum astım şüphesi ile tahlil istediler 1 ay sonrada cilt testi için randevü verdiler kan tahlilleri aşağıda olanlar düşük-yüksek değerlerMikrobiyoloji WBC 15,6 Mikrobiyoloji MCV 78,2 Mikrobiyoloji MCH 24,8 Mikrobiyoloji PCT 0,179 Mikrobiyoloji LYM 5,9 Mikrobiyoloji EOS 0,7 Mikrobiyoloji IgA (Nefelometrik) 0,602 Mikrobiyoloji IgG (Nefelometrik) 5,4 Şimdiden teşekkür ederim.İyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı :

Bu bulgularla astım yönünden net bir şey söylenemez,sonradan yapılacak tahlillerle birlikte değerlendirmek çok daha doğru olacak sonuçları