5 yasindaki kizimda vajinal yesilimsi akinti olunca TIT yaptirdim

5 yasindaki kizimda vajinal yesilimsi akinti olunca TIT yaptirdim.sonucu: renk sari Lokosit esteraz :neg dansite:1010 ph: 6.5 Nitrit :negatif Glukoz : 0.01 Keton :0.01 protein:0.01 bilirubin:neg urobilinojen:0.2 LOKOSIT:2-3 eritrost1-2 epitel1-2

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü normal ancak vajinal sürüntü kültürü de yapılabilir.O da fikir verecektir.