5 yıl önce şüpheli ilişkide bulundum. Geçtiğimiz zaman zarfında lenf bezi geçmeyen ishal gibi ağır belirtiler yaşadım?

Merhaba,5 yıl önce şüpheli ilişkide bulundum. Geçtiğimiz zaman zarfında lenf bezi geçmeyen ishal gibi ağır belirtiler yaşadım.. Bunun üzerine3 combo 3 elisa test oldum sonuçlar negatif ancak bazı yerlerde aids evresinde vücutta antikor kalmadığı testlerin bu yüzden yalancı negaitf verdiği yazıyordu.. Böyle bir şeyin olması mümkünmü.Teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Bazı yerlerde yalan yanlış bilgiler okuyup, kafanızı karıştırıyorsunuz.