5 yıldır baş ağrısı, halsizlik ve bulantı var ve WBC değerim yüksek. TOXOPLAZMA lgG 650, RUBELLA lgG 143,HAV lgG 60, CMV lgG 2.97. Yorumunuz nedir?

5 yıldır baş ağrısı, halsizlik ve bulantı var ve WBC değerim yüksek. Bu zamana kadar hep antibiyotik tedavisi uygulandı. Bir iyileşme söz konusu değil. Son yaptırdığım tahlil değerleri şöyle: WBC 11.28, NEU 7.74, LÖKOSİT ESTERAZ "Eser", TOXOPLAZMA lgG 650, RUBELLA lgG 143,HAV lgG 60, CMV lgG 2.97

Tahlil.com Cevabı : ޞu andaki WBC değerinizde ciddi bir sorun görünmüyor ancak idrarda enfeksion olabilir, idrar kültürü yaptırmanızı öneririz..