50 gunde supheli iki iliski yasadim ilki tamda olmasa guvenebilcegim bi iliskiydi ama malesef korunmadim?

ison 50 gunde supheli iki iliski yasadim ilki tamda olmasa guvenebilcegim bi iliskiydi ama malesef korunmadim ikinci hayat kadiniyla birlikteydi 20 gun once korundum fakat ağızdan temasta bulundum 10 gun once usutme bogaz agrisi grip oldum ondan sonra ishal karin agrisi ve anüste kizariklik oldu ama yaklasik bi hafta kulagimdaki enfeksiyondan dolayi elucef plus isimli bi ilac kullandim yan belirtisinde ishal kizariklik kasinti yapabilecegi yazio sizce kendimden suphelenmeliyim ?

Tahlil.com Cevabı : HIV ve AiDS hakkında hiç bir bilginiz olmadığından gereksiz yere kafanızı karıştırmışsınız.Sitemizde aşağıdaki linkte bu konuda detaylı bilgiler bulunuyor.http://tahlil.com/tag/hiv