50.günde Combo negatif 99.günde combo negatif 110.günde anti-hiv negatif yorumlar mısınız?

50.günde Combo negatif 99.günde combo negatif 110.günde anti-hiv negatif170.günde anti-hiv negatif 190.günde anti-hiv negatif1 yıl dolduktan sonra 1 test daha olayım mı.Yoksa Olduğum testler yeterlimidir ve Bu 6 ay son süre midir? Dünyada ki tüm insanlar için?

Tahlil.com Cevabı : Eğer paranız ve zamanınız varsa olmanızda sakınca yok