5,48 TSH değeriyle subklinik tiroid teşhisi konuldu . İyotlu tuz mu almalıyım iyotsuzmu

5,48 TSH değeriyle subklinik tiroid teşhisi konuldu . İyotlu tuz mu almalıyım iyotsuzmu . İyotun var olan Hipotiroidiyi artıracağını yazmıslar bazı yerlerde

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com temel olarak tahlil yorumlayan bir sağlık sitesidir. Bunun dışındaki sağlık önerileri ve ilaç konusunda doktorunuza danışmalısınız.Endokrinoloji bölümünde takip edilmelisiniz.