55 yaşında bir beyim sedimentasyon hızı 1/2 saat:33 1saat:87 sizce ne gibi hastalıklar barındırıyorum?

en 55 yaşında bir beyim sedimentasyon hızı 1/2 saat:33 1saat:87 sizce ne gibi hastalıklar barındırıyorum

Tahlil.com Cevabı : Sedim değeriniz oldukça yüksek.Ancak buna bakarak bir hastalık tanısı koyulamaz.İlave tahliller de yapılması gerekebilir.Bu konuda bir dahiliye uzmanına danışabilirsiniz.