5,5 yaşında bir oğlum geçen gün uykudayken burnundan hiç ellemediği halde bir damla kan geldi,ertesi gün hemen doktora götürdüm ?

 5,5 yaşında bir oğlum geçen gün uykudayken burnundan hiç ellemediği halde bir damla kan geldi,ertesi gün hemen doktora götürdüm kan tahlillleri yapıldı micro crp:2,50 ,sedimantasyon1/2:10 ,sedimantasyon 1 saat:28 kanama zamanı:2 dk15 sn,pıhtı zamanı:5 dk çıktı bu değerler normalmidir.

Tahlil.com Cevabı : Değerleri normaldir..