56 yaş. ve 167 kilo.çocukluktan beri kiloluyum.35 yaş. 100 kilo ile hamile kaldım?

56 yaş. ve 167 kilo.çocukluktan beri kiloluyum.35 yaş. 100 kilo ile hamile kaldım,ilk doğumumdan 4 ay sonra 2.hamilelik ile tekrar kilo aldım,kendi olanaklarımla veriyorum sonra kilo alıyorum.karaciğer,troit,böbrek fonksiyonlarım ve kan yağlarım normal.2 yıl önce 102 AKޞž,180 TOKLUK kan şekeri ile glifor başlandı.kilo veriyorum,ama AKޞž ve Tokluk şekeri normal,başka bir şey yapılmıyor.ne yapayım?

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji bölümünde muayene ve kontrollerinizi sürdürmelisiniz.Diyetisyen desteği da almalısınız.