6 Ay 24 günlük oğlumun uzun süredir (2 ay) öksürük şikayeti olduğu için doktora gittik. doktor antibiyotik tedavisine başladı.

6 Ay 24 günlük oğlumun uzun süredir (2 ay) öksürük şikayeti olduğu için doktora gittik. doktor antibiyotik tedavisine başladı ve testler istedi. HGB 10.1 g/dlHCT 30.6 %MCV 75.9 fLMCH 25.1 pgRDW-SD 36.4 fLWBC 13.68 10^3/uLNEU# 8.47 10^3/uLMONO# 1.02 10^3/uLEO% 5.2 %BASO% 0.1 %IgA <24.30 mg/dlIgM 54.90 mg/dlIgG 328.00 mg/dlsIgA 9.70 mg/dlTest sonuçlarına göre bağışıklık sistemi yetersizliği tanısı koydu ve lenfoma paneli istedi. kafam çok karıştı ve çok korkuyorum. Sonuçların ne anlama geldiğini açıklarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerle lenfomadan söz edemeyiz.Tedavinin sonucunu da beklemek gerekli.ŞU ANDA KORKMANIZA GEREK BİR DURUM OLMADIĞI DÜŞÜNCESİNDEYİM.