6 ay önce cinsel ilişkim oldu, tahlil yaptırdığımda değerler

6 ay önce cinsel ilişkim oldu tahlil yaptırdığımda değerler Anti hbc total 0.11 Anti hbs 3.10 Anti hcv 0.02 hbs ag 0.10 hıv 1/2 0.13 hepsi negatif sonuçlar verdi . Başka test yaptırmama gerek var mıdır ? Bunu öğrenmek istiyorum

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif çıkmış. Bu hastalıklarla ilgili yaptıracak başka test yok ama cinsel yolla bulaşan hastalıklar hepatit B,C ve hıv ile sınırlı değildir.