6 ay önce sürtünmeli ilişki yaşadık. Boşalma ve 6 kere regl oldum. Hamile olabilir miyim?

 Merhaba yaklasik 6 ay once erkek arkdsm eliyle pen*sine dokundu sonra benm cinsel bolgeme dokundu.Bosalmamisti ama ya zevk suyu bulastiysa eline diye korktum.Bu olydn snra 6 kere regl oldum iki idrar testi negatf.Dun 7.reglimi olcktim olmdm hamilemiyim inanin deliricm karnim sisermiydi hamile olsaydm

Tahlil.com Cevabı : 6 aylık hamile olsaydınız anlardınız..