6 ay spiral kullandım. İlişkiye girdiğimizin ertesi günü doktorum bir kist gördüğünü spirali çıkarması gerektiğini söyledi

 Ben 6 ay spiral kullandım. İlişkiye girdiğimizin ertesi günü doktorum bir kist gördüğünü spirali çıkarması gerektiğini söyledi spiral çıktı reglim 4 gün gecikti. iki kere idrar testi yaptım sonuç negatifti. hamilelik riski var mı?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.