6 aydır rahim yarası tedavisi görüyorum Smear testinde löosit ve inflamasyon çıktı.

sayın hocam 6 aydır rahim yarası tedavisi görüyorum ve sürekli antibiyotik kullanıyorum smear testimdede ağır lökosit ve yoğun enflamasyon nedeniyle benign sellüler hücre değişikliği çıktı bugün yapılan kan tahlillerimde wbc .11.68neut.6.94 lym.3.68 plt.455 pct.0.44 yüksek olanlar bunlar

Tahlil.com Cevabı : Belirttiğiniz değerlerde kayda değer bir sorun görülmüyor. Hastalığınız için Smear testi , vajen kültürü  gibi tahliller daha çok bilgi verecektir.