6. cı ayın 19 cu gününde gittim testlerimi yaptırdım sonuçlar şöyle anti hiv :0.21 negatif hbsag:0.16 negatif hcv :0.13 negatif vdrlp-rpr:negatif?

Hocam iyi akşamlar ben ocak ayında sosyal evlerde korumasız ilişkiye girdim bir üroloji doktoruna başvurdum bana 6 cı ayda gelmemi söyledi bende 6. cı ayın 19 cu gününde gittim testlerimi yaptırdım sonuçlar şöyle anti hiv :0.21 negatif hbsag:0.16 negatif hcv :0.13 negatif vdrlp-rpr:negatif

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda sorun görünmüyor..