6 gün sonra normal vaktinde olan adet üstüne görme midir ?

Surtunme ile ilişkiden(uzerimizde camasirlar vardi) 6 gün sonra normal vaktinde olan adet üstüne görme midir ?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetli ilişkilerde gebelik ihtimali olmadığından üstüne görmeden söz edilmez.

h************ :

merhaba. 15 hazıranda nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadk. menin vajinaya değip değmediğinden emin değiliz. fakat nişanlım 18 haziranda adet gördü. şuansa belinde ve kasıklarında ağrı hissetmekte. hamile kalma durumu söz konusu mudur cevaplarsanız sevinirim.

Cevap:

Hamile kalma şansı yok denebilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

r******* :

bakireyim.adet görmeme 2 gün kala sevgilim elime boşaldı. o boşalmadığını zevk suyu oldugunu söyledi. ben elime sıvı geldikten sonra vajinama değdim ıslandım mı diye. sonra aklıma geldi hemen vajinamı yıkayıp sildim ve myralon haptann 2 tane içtim 12sa sonra tekrar içtim adet gördüm.gebe iht. var mı

Cevap:

Çoğunlukla erken yaşlarda ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tür deneyimler yaşayan sizin gibi bir çok okurumuz var.Çoğunlukla da ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bu türsorular soruyorlar.Belirtiğiniz şekillerde hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.Ancak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları  dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.Hamilelik hangi tür ilişkilerde olur, ne tür ilişkilerde olmaz?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.