6 haftalık gebeyim kan sayımımda EO%0.7 BA%0.2 koyu renk yıldızla işaretli olarak çıktı?

6 haftalık gebeyim kan sayımımda EO%0.7 BA%0.2 koyu renk yıldızla işaretli olarak çıktı idrardada 2 lökosit 3 epitel bol bakteri çıktı ... yorumlarsanız sevnirim teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarınızda enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü yaptırın