6 ocakta adet oldum 12 ocakta surtunmeyle iliski yasadim vajinama bosalma olmadi?

6 ocakta adet oldum 12 ocakta surtunmeyle iliski yasadim vajinama bosalma olmadi. 1 subattan once kucuk kahverengi akintilarim olmustu 1 subatta kanamam oldu. Bu adet kanamasidir degil mi ? Ustune gorme kanamasi ve hamilelik soz konusu degildir.

Tahlil.com Cevabı : Durumu gebelik testi yaptırarak netleştirebilirsiniz.