6 yaşındaki kızımın 9 gün önce fibrinojen değeri 619 çıktı.

9 gün önce fibrinojen değeri 619 çıktı 6 yaşındaki kızımın .doktor elime bir kağıt verdi yüksek ateş ve karın ağrısı olunca gittiğin doktora bunu göster dedi. hemogram setin crp fibrinojen AA bakılacak yazıyor . bir hastalıktan mı şüpheleniyor acaba yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz muhtemelen ailesel akdeniz ateşi hastalığından şüphelenmiş. Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.http://tahlil.com/ailevi-akdeniz-atesi-fmf-nedir