6 yaşındaki oğlumun 2 gündür yüksek ateşi,karın ağrısı ve kusması var. Dr a gittik kan idrar ultraso

Tahlil.com Cevabı : 6 yaşındaki oğlumun 2 gündür yüksek ateşi,karın ağrısı ve kusması var. Dr a gittik kan idrar ultrason tahlilleri yapıldı. CRP 176.81 WBC 6.66 NEU% 79.4 olarak çıktı ama herhangi bir müdahale yapılmadı sadece ateş düşürücü kullanmamız ve yarın tekrar kontrol ettirmemiz söylendi.Ateş 39.5 ne yapmamız lazım .