60 yaşında erkeğim.Kan tahlili sonuçlarım: VİTAMİN B-12 Sonuç 139.00 pg/ml Referans Aralığı 160..-950.00 pg/ml çıktı?

60 yaşında erkeğim.Kan tahlili sonuçlarım: VİTAMİN B-12 Sonuç 139.00 pg/ml Referans Aralığı 160..-950.00 pg/ml çıktı Doktor Dodex İğne Verdi. Hastalığımın Tedavisi Mümkünmüdür

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki mümkün, doktorunuz gerekli tedaviye başlamış. B 12 değeriniz düşük.Tedaviye ilave olarak B 12 içeren gıdaları da almanız yararlı olacaktır.Aşağıda konuya dair bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/vitamin-b-12-iceren-besin-ve-gidalar-nelerdir