60 yaşında erkek ve 5 yıl önce hipertroid tedavisi gördüm.senede bir kere tahlil yaptırıyorum?

60 yaşında erkek ve 5 yıl önce hipertroid tedavisi gördüm.senede bir kere tahlil yaptırıyorum..son durum..Serbest T.3 3.14 normal değer..2.5-3.9 aralığı..TSH 0.610 normal değer 0.34-5.6 aralığı..yorumlarmısınız...

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız bu haliyle normal