64 Yaşında ki babama ait tahlil sonuçlerini yorumlayabilir misiniz

64 Yaşında ki babama ait tahlil sonuçlerini yotumlayabilirmisiniz. Kendisi Koah başlangıcı ve tansiyon hastasıdır. Soğuk algınlığı elirtileri vardır. WBC 19,72 NE# 17,18 NE% 87 LYM % 7,4 Diğer Değerler normal aralıklarda dır.

Tahlil.com Cevabı : WBC değeri yüksekliği enfeksiyon geçirmekte olduğunu gösterebilir, KOAH hastası olduğu için akciğer enfeksiyonu yönünden muayene edilmesi uygundur..