7-8 ay önce cinsel ilişkim oldu.o süreçten beri düzenli regl oldum.5 gün önce HCG testim 0.82 çıktı?

7-8 ay önce cinsel ilişkim oldu.o süreçten beri düzenli regl oldum.5 gün önce HCG testim 0.82 çıktı,idrar testim de negatif çıktı.ultrason ve mide röntgenim de bir şey çıkmadı ana bir haftadır bel ve karın ağrım devam ediyor.midem de şişlik var.hamile olma olasılığım nedir?

Tahlil.com Cevabı : 7-8 ay önce hamile kalmış olsanız ultrasonografide tespit edilirdi..